Tinklalapiai mobiliems įrenginiams

Statistiniai tyrimai skelbia, kad kasmet sparčiai daugėja žmonių, kurie internate naršo naudodami mobiliuosius įrenginius. Prognozuojama, kad Lietuvoje telefonu naršančių žmonių skaičius vien šiemet išaugs iki 20 proc.

Jei Jūsų interneto svetainė nebus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams – parasite daug potencialių klientų. Jeigu mobiliojo prietaiso naršyklė atves į jai nepritaikytą interneto svetainę – svetainės vaizdas bus sudarkytas, navigacija – sudėtinga, o vartotojas neefektyviai išnaudos didelį kiekį parsisiunčiamų duomenų. Šias problemas paprastai ir nebrangiai išsprendžia tinklalapių kūrimas mobiliems įrenginiams.

Interneto svetainių kūrimas mobiliesiems telefonams: 6 kartus pigiau

UAB „IT Marks“ patirtis ir kainodara garantuoja, kad tinklalapiai mobiliems įrenginiams Jums kainuos 6 kartus pigiau už tradicinės interneto svetainės kūrimą.

Tinklalapių kūrimas mobiliesiems prietaisams su „IT Marks“ užtikrina, kad Jūsų interneto svetainėje, pritaikytoje mobiliesiems telefonams, bus:

  • Vaizdas, pritaikytas mažam ekranui. Jūsų svetainės vaizdas telefono ekrane bus toks pats patrauklus, kaip ir naudojant kompiuterio naršyklę.
  • Patogi navigacija. Naudodami mobilius prietaisus Jūsų svetainės lankytojai patogiai ir greitai ras norimą informaciją.
  • Klientų lojalumas. Jei lankytojai žinos, kad Jūsų interneto svetainė pritaikyta mobiliems įrenginiams, o konkurentų – ne, padidinsite klientų lojalumą savo įmonei.
  • Mobilus verslas. Jei turite tinklalapį mobiliems įrenginiams, reiškia, kad Jūsų verslas tapo iš tiesų mobilus – informacija apie Jūsų išskirtinius pasiūlymus lengviau prieinama. Tai – itin svarbus konkurencinis pranašumas perkrautoje interneto erdvėje.

Susisiekite su mumis jau šiandien.