Elektroninių parduotuvių kūrimas

Jei norite sumažinti perkybos kaštus – elektroninės parduotuvės yra puiki galimybė taupyti lėšas. Sukūrus internetinę parduotuvę Jums nebereikės samdyti darbuotojų ir nuomoti patalpų. Internetinės parduotuvės sistema automatiškai pardavinės Jūsų prekes už kelis kartus mažesnes sąnaudas. Be to, Jūsų verslo valdymas bus patogesnis, nes įdiegus automatines sistemas parduotuvės aptarnavimas ir buhalterinė apskaita taps gerokai paprastesnė.

Internetinių parduotuvių kūrimas - modernių technologijų privalumai

UAB „IT Marks“ elektroninių parduotuvių kūrimas vyksta atsižvelgiant į naujausias internetinės prekybos tendencijas, todėl Jūsų elektroninė parduotuvė veiks iš tiesų sklandžiai.

Modernus elektroninės komercijos paketas:

  • Patogus pirkinių krepšelis. Jūsų klientai galės apsipirkti itin patogiai – greitai išsirinks ir užsisakys norimas prekes.
  • Patikimas atsiskaitymas. Jūsų e-parduotuvės klientai galės būti ramūs dėl atsiskaitymų saugumo. Elektroninis dokumentas (SSL sertifikatas) užšifruos įvedamus duomenis, todėl Jūsų klientai galės saugiai apsipirkti, o Jūsų elektroninė parduotuvė įgys patikimo internetinio verslo reputaciją.
  • Paprastas administravimas. Elektroninės parduotuvės sistema galės sąveikauti su kitomis Jūsų kompiuterio programomis ir importuoti iš jų duomenis. Taigi, savo elektroninį prekių katalogą su siūlomų prekių nuotraukomis galėsite tvarkyti kiek įmanoma automatizuotais sprendimais – taip sutaupysite laiko, o pardavimų procesas vyks sklandžiai.
  • Automatinis sąskaitų faktūrų išrašymas. Ši paslauga gerokai supaprastins Jūsų buhalterinę apskaitą.
  • Nemokamos konsultacijos ir mokymai. Sukūrę elektroninę parduotuvę išmokysime, kaip efektyviai ja naudotis.

Susisiekite su mumis jau šiandien.